AKTUALNOŚCI


WILNO W OBIEKTYWIE PANI SYLWII BARGIEŁ 🙂III RAJD PIESZY PO PUSZCZY KAMPINOSKIEJ ZA NAMI! DZIĘKUJEMY!


Szczególne podziękowania dla Intermarche Błonie za ufundowanie pysznego prowiantu na ognisko kończące III Rodzinny Rajd Pieszy Hilaris – „Baśniobór”.

Podziękowanie dla Jana Żychlińskiego, starosty Powiatu Warszawskiego Zachodniego za ufundowanie nagród i dyplomów za udział w III Rodzinnym Rajdzie Pieszym Hilaris – „Baśniobór”.

Podziękowanie dla Zenona Reszki, burmistrza Miasta i Gminy Błonie za ufundowanie nagrody (sponsorowanie biletów do kina) za udział w III Rodzinnym Rajdzie Pieszym Hilaris – „Baśniobór”.

Ogromne podziękowania dla zaangażowanych Rodziców, Nauczycieli i Przyjaciół! Są to:

Kasia Michalska, mama Zuzi i Kacpra, przyjaciele Hilarisa. Na rajdzie wcielili się w role: babci Sorenson oraz Kendry i Setha. Rejestrowali uczestników rajdu.

Zenon Spik, (tata Mikołaja z kl. V), był z nami duchem, nie ciałem. Użyczył głosu Dziadkowi Sorensonowi, który to powitał uczniów na rajdzie.

Paweł Kowalczuk, tata Natalii z kl. II, wcielił się w rolę Dale. Do lasu przyniósł kostkę siana i bańki na mleko, na jego puncie można było się napić zaczarowanego mleka.

Magdalena Pujanek, mama Konrada z kl. II i Martyny z kl. III, człowiek orkiestra. Na rajdzie wcieliła się w dwie role: Diablika- asystowała na stoisku z eliksirami oraz w postać Małgosi z bajki „O Jasiu i Małgosi”. Dokarmiała niektórych głodnych punktowych😉

Agnieszka Niedzińska, mama Patryka z kl. I i Oliwki z kl. V. Tu można wymieniać długo… Przygotowywała trasę i fabułę rajdu, pozyskiwała sponsorów, gromadziła rekwizyty itp., itd.. Wcieliła się też w rolę Wiedźmy Muriel, kusiła pięknymi eliksirami i częstowała cukierkami.

Mariola Kowalczyk, mama Patryka z kl. VI, piekła babeczki, parzyła herbatkę, wcieliła się w rolę Czerwonego Kapturka.

Maciej Cegłowski, tata Niny z kl. II, wcielił się w rolę znudzonego życiem wilka, dzielnie pomagał dźwigać koszyk Czerwonego Kapturka.

Karolina Duda- Lenda, mama Antka z kl. III, wystąpiła w roli cudownie ucharakteryzowanego Skrzata Leśnego, na punkcie pomagała Kurze (Magdzie Kostyło- Łuszyńskiej).

Karolina Kostyło- Łuszyńska, (mama Magdy z kl.I i Michała z kl.V), wcieliła się w rolę kury, czyli zaczarowanej babci Sarenson.

Agnieszka Ositek, (mama Kasi z kl. VI i nasza Pani Dyrektor), odegrała rolę życia jako zielona Ogrzyca, dzielnie pilnowała kotła z zupą. Na punkcie wspierali ją nieocenieni uczniowie klasy VIII.

Adam Wieczorek, (tata Ali z kl. III), na rajdzie wcielił się w Krasnoludka z bajki „Królewna Śnieżka i dwunastu krasnoludków”, budował szałas, wieszał huśtawkę, bez marudzenia nosił rekwizyty, a na dodatek zebrał najwięcej grzybów.;)

Kamila Machnicka (mama Neli z kl. IV i Poli z kl. V), na rajdzie w roli męskiej – Strażnika Czasu, mierzyła czas na trasie dla uczniów klas IV- VII, to od niej można brać przepis na pyszną zupę ogrzycy. Na rajd przygotowała 5l tego wspaniałego napoju.

Magdalena Klimczyk, (mama Michaliny z kl.IV), na rajdzie także w męskiej roli Strażnika Czasu. Razem z Kamilą Machnicką czuwała nad łamigłówkami dla kl.IV- VII. Brody mógłby jej pozazdrościć niejeden mędrzec.

Sławomir Niedziński, (tata Patryka z kl. IV i Oliwki z kl. V), na rajdzie wcielił się w rolę Satyra, można go było spotkać w towarzystwie Tomasza Nyca i potwora Hugona. Służył swoją siłą targając rekwizyty, montował znaki na trasie. Odznaczył się niemałą wyrozumiałością dla żony, która po nocach zajmowała się trasą rajdu.

Tomasz Nyc, (tata Oskara z kl. V), na rajdzie także wcielił się w rolę Satyra. Wrodzonym poczuciem humoru i sprytem próbował nakłonić dzieci, do oddania mu jajka. (Dzieciaki były nieugięte.) Dzielnie targał rekwizyty, m.in.: 10 kg suchego lodu, 15 kg ziarna itp. Służył pomocą wszelaką. Żona z pewnością może być z niego dumna!

Olga Szathmari (mama Adama Szathmari z kl. I) wcieliła się w rolę Wiedźmy, można było ją znaleźć na Polanie Roztoka, gdzie wspólnie ze wspaniałymi uczniami klasy VII zbierała wszystkie karty uczestników i podliczała punktację.

Magdalena Greiff, mama Gabrysi z kl. VIII, ufundowała nagrody klasowe

Urszula Hass, (mama Kostka z kl.I) upiekła babeczki

Agnieszka Krogulec, (mama Gucia z kl. V) upiekła babeczki

Justyna Nyc, (mama Oskara z kl.V) upiekła babeczki

Izabela Bonikowska, (mama Anielki z kl. III), pomagała przy ognisku i kiełbaskach.

Paweł Białecki, (tata Maksa z kl. VI), ufundował nagrody.

Tomasz Kowalczyk, (tata Patryka z kl. VI), pomagał w organizacji, zaopatrzył nas w ziarno i jajka.

Emilia Karpińska, nauczycielka kl. I-III oraz muzyki w klasach starszych. Ona na rajdzie miała najwygodniej. Bujała się na huśtawce i była Królową Wróżek, u niej na puncie uczniowie dostawali sól.

Ania Mandelska, wychiwawczyni kl. VIII, na rajdzie Wiedźma i opiekunka Jednorożców😉(cudownych uczniów kl. VIII)

Wychowawcy oraz ich godni zastępcy:
Emilia Rochmińska, wychowawczyni kl. I,
Małgorzata Jurek, wychowawczyni kl. II,
Marta Piotrowska, wychowawczyni kl. III,
Honorata Zdrojewska, nauczyciel kl. III, na rajdzie opiekun kl. IV,
Sylwia Bargieł, wychowawczyni kl. V,
Barbara Pyl, nauczycielka języka niemieckiego i historii, na rajdzie dotrzymywała towarzystwa kl. V,
Agnieszka Kępczyńska, wychowawczyni kl. VI,
Dariusz Badach, nauczyciel wychowania fizycznego, na rajdzie opiekun kl. VII.

SERDECZNIE DZIĘKUJEMY WIDZIMY SIĘ ZA ROK! ORGANIZATORKI