Dlaczego my?

Bo w naszym przedszkolu jest rodzinnie, ciekawie i bezpiecznie.

Rodzinna atmosfera to podstawa – a tej u nas nie brak. Dzieci chętnie chodzą do przedszkola, przytulają się, dowiadują, bawią. Stawiamy im wyzwania, ale rozumiemy indywidualne potrzeby każdego przedszkolaka, pamiętamy o jego zainteresowaniach, ulubionych zabawkach i potrawach. Dlatego też bardzo aktywnie współpracujemy z Rodzicami. Rodzice są na bieżąco informowani, jak minął dzień ich pociech w przedszkolu, o postępach, pojawiających się problemach, troskach czy radościach, wspierają, biorą udział w przedstawieniach, pomagają, kibicują, współpracują.

img_6316

U Was jest wyjątkowo, inaczej, jest domowo. Myślę, że to Panie tworzą tę atmosferę. ” Mam porównanie”- usłyszeliśmy z ust jednej mamy. Bardzo cieszą nas takie głosy, bo praca to nasza pasja. Nasze przedszkolaki są zaopiekowane, wyprzytulane i bezpieczne, bo czuwa nad nimi wieloosobowy zespół specjalistów, podchodzących do swojej pracy z zapałem i zaangażowaniem.

Dbamy też o to, aby dzieci rozwijały swoje umiejętności i zainteresowania. Dlatego w cenie czesnego zapewniamy wyjątkowo bogaty, kompleksowy pakiet różnorodnych zajęć dodatkowych: specjalnie opracowany program nauczania języka angielskiego, rytmikę, logopedię, taniec, zajęcia dziecięcej matematyki według programu Mathriders, plastykę oraz zajęcia sportowe i szachowe. Zapewniamy też bardzo atrakcyjny program edukacyjny  poszerzony o autorski program Przedszkola , a w nim wprowadzenie w świat pisma, glottodydaktyka, zajęcia Polak Mały, Kuchcikowo, Eko-Leko, Bajkolandia, czy Wyspa Skarbów. Ponadto oprócz zajęć grupowych proponujemy indywidualną naukę gry na pianinie i skrzypcach, terapię logopedyczną oraz terapię pedagogiczną i psychologiczną, a także naukę języka niemieckiego.

14642629_1127238424023077_420179636_n

Naszą misją jest stworzyć dziecku drugi dom, aby pięknie rosło, rozwijało się    i nawet nie zauważyło czasu, który upłynął, zanim wróci Mama czy Tata.  

 Staramy się mądrze się bawić i uczyć przez zabawę. Chyba dlatego dzieci tak lubią przychodzić do naszego przedszkola,

a my lubimy ich uśmiech i staramy   się, aby dzieciństwo było dla nich niezapomnianą przygodą.