Pomagamy innym

 • A tak nam się udało zagrać dla Mariusza. Sami zobaczcie.

  Sam pomysł przedstawienia pt. „Doktor Dolittle i jego zwierzęta” zrodził się podczas zajęć teatralno-dramowych prowadzonych w naszej szkole. Wszystko inne… z potrzeby serca, empatii i chęci pomocy naszemu znajomemu. Spektakl ten jest efektem końcowym kilkumiesięcznego projektu, w którego realizację włączyła się cała społeczność szkolna. Młodsi wychowankowie wcielili się w role aktorów, tancerzy i wokalistów, starsi zaś wzięli aktywny udział w promocji tego przedsięwzięcia. A wszystko to udało się dzięki wsparciu i zaangażowaniu rodziców oraz kadry nauczycielskiej naszej szkoły – za co serdecznie i z całego serca dziękujemy.
  Zapraszamy Państwa do obejrzenia wesołej opowieści o podróży, prawdziwej przyjaźni i o tym, że działając WSPÓLNIE możemy dokonać naprawdę wielkich rzeczy…..

  Zapraszamy na przedstawienie 10 marca o godz. 11:00 do sali widowiskowej w Centrum Kultury w Błoniu przy ulicy Jana Pawła II 1b.

  CEGIEŁKA 15 ZŁOTYCH

  Po spektaklu zaprosimy Państwa do licytacji pięknych rękodzieł i osobistych przedmiotów mieszkańców Błonia i okolicy, którzy w ten sposób postanowili wesprzeć naszą akcję charytatywną. Całkowity dochód z imprezy przeznaczymy na terapię immunologiczną Mariusza – chorego taty, jednego z naszych uczniów.

  Dodatkowo przygotowaliśmy dla Was kiermasz przepysznych różności i inne atrakcje dla naszych najmłodszych. Obiecujemy, że będziemy grać najpiękniej jak potrafimy. A Was prosimy o przybycie i dołączenie do naszej zbiórki. RAZEM możemy więcej!