Hilaris Szkoła Podstawowa Szkoła Hilaris Godło Polski Hilaris

Dlaczego my?


Bo w naszym przedszkolu jest rodzinnie, ciekawie i bezpiecznie.

Rodzinna atmosfera to podstawa, a tej u nas nie brak. Dzieci chętnie chodzą do przedszkola, przytulają się, dowiadują, bawią. Stawiamy im wyzwania, ale rozumiemy indywidualne potrzeby każdego przedszkolaka, pamiętamy o jego zainteresowaniach, ulubionych zabawkach i potrawach. Dlatego też bardzo aktywnie współpracujemy z Rodzicami. Rodzice są na bieżąco informowani, jak minął dzień ich pociech w przedszkolu, o postępach, pojawiających się problemach, troskach czy radościach, wspierają, biorą udział w przedstawieniach, pomagają, kibicują, współpracują.

U Was jest wyjątkowo, inaczej, jest domowo. Myślę, że to Panie tworzą tę atmosferę. „Mam porównanie”- usłyszeliśmy z ust jednej mamy. Bardzo cieszą nas takie głosy, bo praca to nasza pasja. Nasze przedszkolaki są zaopiekowane, wyprzytulane i bezpieczne, bo czuwa nad nimi wieloosobowy zespół specjalistów, podchodzących do swojej pracy z zapałem i zaangażowaniem.

Dbamy też o to, aby dzieci rozwijały swoje umiejętności i zainteresowania. Dlatego zapewniamy wyjątkowo bogaty, kompleksowy pakiet różnorodnych zajęć dodatkowych: specjalnie opracowany program nauczania języka angielskiego, rytmikę,TUS, bajkoterapię, plastykę, kuchcikowo, taniec, zajęcia dziecięcej matematyki, plastykę, kodowanie na dywanie oraz zajęcia sportowe . Zapewniamy też bardzo atrakcyjny program edukacyjny poszerzony o autorski program Przedszkola Hilaris. Ponadto oprócz zajęć grupowych proponujemy indywidualną naukę gry na pianinie , terapię logopedyczną oraz terapię pedagogiczną i psychologiczną, a także naukę języka hiszpańskiego.

Naszą misją jest stworzyć dziecku drugi dom, aby pięknie rosło, rozwijało się
i nawet nie zauważyło czasu, który upłynął, zanim wróci Mama czy Tata.
Staramy się mądrze się bawić i uczyć przez zabawę.
Chyba dlatego dzieci tak lubią przychodzić do naszego przedszkola,
a my lubimy ich uśmiech i staramy się,
aby dzieciństwo było dla nich niezapomnianą przygodą